Монетний двір туриста Rss

Колекційна гра

Колекціонування — цілеспрямований збір, як правило, однорідних предметів, що зазвичай мають наукову, історичну або художню цінність. В основі колекціонування лежить пізнання, задоволення певних інтересів. Предметом колекціонування можуть бути пам’ятники матеріальної і духовної культури (рукописи, книги, монети, поштові марки, витвори образотворчого мистецтва та ін.), об’єкти природи (мінерали, рослини, комахи та ін.). Колекціонування припускає виявлення, збір, вивчення, систематизацію матеріалів,- чим воно принципово відрізняється від простого збирання. Людину, що колекціонує щось, називають колекціонером.

Ми пропонуємо і Вам стати колекціонером! Подорожуючи Україною, Ви маєте можливість збирати колекцію пам’ятних монет. Ці унікальні сувеніри стануть незабутньою згадкою про Ваші мандри. 

Різноманіття колекційних монет Вас просто вразить. Вони присвячені визначним історичним та архітектурним пам’яткам нашої країни (замки, фортеці, музеї, заповідники тощо), видатним постаттям, подіям (ювілеї, річниці, Дні міст ін.) та фестивалям (рок- та етно-фестивалі, лицарські турніри тощо). Також, ми даємо Вам можливість  збирати колекції сувенірних монет, що задовільнили б Ваші власні уподобання щодо металу з якого вони виготовляються (мідь, латунь, алюміній та мульхіор), їх діаметру (32 мм та 25 мм) та  упаковки.  А наш систематизований каталог допоможе Вам завжди володіти повною інформацією щодо колекцій та значно полекшить сам процес колекціонування. Тут, Ви знайдете корисну інформацію : фото, описи, посилання на сайти, контакти т.п. туристичних об’єктів, де знаходяться торгові точки з реалізації колекційних монет. Тому, багато українських колекціонерів вже розпочали створювати свої власні колекції наших сувенірних монет. Приєднуйтесь!

Відкривайте для себе істинну красу України з її багатовіковою історією, видатними постатями, неперевершеною архітектурою та чарівними краєвидами. І кожного разу, залишайте на згадку про нові відкриття ці неповторні сувеніри.           

monety6

Збираючи колекцію сувенірних монет, Ви можете отримати подарунки! Зібравши 20 монет одного діаметру та в одному металі – отримайте бонусом унікальну пам’ятну монету, яку Ви більше ніде не зможете знайти.

Для цього необхідно:  зібрати 20 відрізних купонів від сертифікатів та надіслати їх у конверті на адесу: Україна, 33028, м.Рівне а/с № 41. 

Після чого, ми надішлемо Вам унікальну монету, яка чудово доповнить Вашу колекцію.

MDT _kolekcionyvannya

Каталог колекційних монет постійно оновлюється: http://monetna-zabava.com/kolekciya/