Монетний двір туриста Rss

Про нас

У 2010 році ми здійснили незабутню подорож Європою, з якої, звісно, привезли різноманітні сувеніри. Одні з них — декілька сувенірних монет з Польщі, Чехії та Німеччини. Їх особливість полягала у тому, що вони були присвячені  визначним місцям цих країн і кожен турист міг придбати ту чи іншу монету собі на згадку, як чудовий сувенір. Знамениті музеї Дрездена, історична Прага, славна Кутна Гора, мальовничі Карлові Вари … все це і надихнуло нас на ідею створення в Україні Торгової марки «Монетний Двір Туриста». Адже наша Україна також надзвичайно багата своєю багатовіковою історією, видатними постатями, неперевершеною архітектурою та чарівними краєвидами.

kolazh_ukraine

То чому б і не створити ексклюзивні сувенірні монети ручної роботи на згадку про відвідані туристичні місця України? Торгова марка «Монетний Двір Туриста» втілила цю ідею в життя. Наша мрія здійснилася!  Більше того, ми пішли далі, відтепер таку монету можна не лише придбати готовою, а й відкарбувати власноруч, що привернуло найбільшу увагу! Це стало нашою гордістю! Нині, ця ідея набула популярності серед туристів. Не обійшли її і зацікавлені колекціонери. Відтепер, Ви можете колекціонувати сувенірні монети не лише в Європі, а й в Україні! 

SONY DSC

Творіть свою історію!

Мандруйте Україною, вивчайте її культуру, традиції, архітектурні, історичні пам’ятки та збирайте свою власну унікальну колекцію монет, що стане неперевершеною згадкою про Ваші подорожі, незабутні враження та нові відкриття!