Монетний двір туриста Rss

для Музеїв

Пропонуємо Вам виготовлення сувенірних монет із зображенням Вашого закладу.  Монети торгової марки «Монетний Двір Туриста» являються оригінальним та незабутнім сувеніром для Ваших клієнтів. Всі монети, які карбуються під торговою маркою «Монетний Двір Туриста» мають власний унікальний номер зазначений на сертифікаті який продається разом з монетою. Кожна монета за цим номером входять до єдиного всеукраїнського каталогу та приймає участь у колекційній грі. Також, на нашому сайті ми розміщуємо інформацію про Ваш заклад (фото, описи, посилання на сайти, контакти т.п.).

SONY DSC

Для Вас ми пропонуємо декілька варіантів  співпраці:

Пакет «Торгова точка», в який входить:

 Торгове обладнання.
● Фірмова наклейка.
● Виготовлення монети,  присвяченої історичному місцю чи події, памятнику архітектури, видатним постатям чи ландшафтним витворам мистецтв тощо.
●  Розміщення  інформації про Вашу торгову точку (фото, описи, посилання на сайти, контакти т.п.) на нашому сайті.
● Розміщення інформації про Вашу торгову точку на Рекламних флаєрах.
● Монети будуть включені до систематизованого каталогу ТМ «Монетний Двір Туриста», який доступний на нашому сайті у режимі онлайн. 
●  Монети прийматимуть участь у колекційній грі.
● Кожна монета запакована у холдер і має сертифікат з відрізним купоном для участі у колекційній грі, також на ньому зазначено номер монети, її діаметр та вид металу (стандартна упаковка — на фото нижче). 

IMG_00000428SONY DSC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
● Виготовлення монет у подарункових коробках (на фото нижче).
 

SONY DSC

Також ми пропонуємо Вам придбати пакет обладнання для карбування монет під торговою маркою «Монетний Двір Туриста» безпосередньо у Вашому закладі, — це відмінне рішення для  пам’ятних місць та  розвитку туристичного бізнесу.

Monetniy dvir buklet A5 2Коли людина відвідує цікаве для неї місце, вона хоче взяти його частинку з собою. Саме тому території поблизу пам’яток буквально «кишать» наметами і магазинчиками, де туристи можуть придбати пам’ятні сувеніри.

Удвічі цікавіше, коли людина виготовляє сувенір власними руками
, не витрачаючи на це багато часу і не докладаючи великих зусиль. Звичайно ж, монета, викарбувана власними руками, набагато оригінальніший і цікавіший сувенір, ніж придбаний готовий магніт на холодильник.

На монету можна нанести будь-які зображення і написи, що символізують пам’ятне місце. Завдяки великій кількості розгалужених точок ТМ «Монетний двір Туриста» з карбуванням та продажем монет,  рекламній підтримці, єдиній торговій марці, єдиним стандартам та контролем якості, різноманітним розіграшам, акціям,  ми даємо туристам можливість колекціонувати  самостійно викарбувані пам’ятні монети або придбані ними уже готові варінти.  Загалом, карбування сувенірних монет — хороша ідея для  визначних місць.

Монета — це мобільний сувенір,  який легко забрати з собою, а сам процес карбування своїми руками робить сувенір дійсно цінним для людини. На сьогоднішній день в Україні ця послуга є новою і її свіжість і незвичність приваблює все більше клієнтів.

Музеї, заповідники, парки, замки, фортеці та інші місця, які відвідують туристи є прекрасними місцями для розташування  точок ТМ «Монетний Двір Туриста» з карбування чи продажу  пам’ятних монет з визначними місцями нашої Батьківщини.

karbuemo

Приєднуйтесь до нас та наших партнерів і ми разом зробимо нашу Батьківщину незабутньою та цікавішою для туристів.