Монетний двір туриста Rss

для Урочистостей

Ми пропонуємо свої послуги всім хто, хоче розважитися сам і здивувати гостей під час святкування. Монетний атракціон — це відмінна ідея для будь-якого святкування, адже люди не просто спостерігають з боку за тим, що відбувається, вони власноруч створюють частинку свята, яку  зможуть забрати з собою і яка довгі роки буде нагадувати їм про цю подію.

Карбування монет — це універсальний розважальний майстер-клас, який урізноманітнить і зробить незабутньою будь-яку подію.

Весілля: Виготовлений спеціально для Вас штамп, дозволить відкарбувати монети з Вашими іменами, датою весілля тощо. Ці пам’ятні монети довгі роки будуть зберігати для Вас щасливі моменти Вашого весілля. А сам процес карбування монет принесе у святкування унікальність, здивує і порадує Ваших гостей, які теж не залишаться без особливого пам’ятного подарунку, зробленого власними руками.

День Народження, Ювілей: Якщо Ви хочете урізноманітнити святкування свого Дня народження чи ювілею, монетний атракціон, який проводять наші ковалі — відмінне рішення для Вас. Штамп, виготовлений за Вашим індивідуальним замовленням дозволить викарбувати  монети, на яких буде нанесене Ваше ім’я, дата пам’ятної події або інші написи і зображення. На Вашому святі гості не будуть нудьгувати і не підуть з порожніми руками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Корпоративні свята: Атракціон з карбування монет — відмінне рішення для корпоративного свята. Замовивши нашу послугу, Ви порадуєте своїх колег  і зробите свято оригінальним і незабутнім. Сувенірна монета з назвою та логотипом Вашої організації підніме корпоративний дух співробітників і пожвавить захід. 

DSC_0024